ŠIMAKO PB, s.r.o.

APRICA
APRICA
APRICA
APRICA
APRICA
APRICA
PASSO TONALE
PASSO TONALE
PASSO TONALE
PASSO TONALE
PASSO TONALE
PASSO TONALE

O NÁS

 

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

    NA NAŠI KAMENNÉ PRODEJNĚ NENÍ MOŽNÉ PLATIT KARTOU ANI BENEFITNÍMI POUKÁZKAMI.

DĚKUJEME, ZA POCHOPENÍ.

 

NAŠE HISTORIE A SOUČASNOST. Počátky vzniku firmy sahají do roku 1994, kdy jí její zakladatelé prezentují dle oboru činnosti jako subjekt zabývající se provozováním cestovní agentury a průvodcovskou činností v oblasti cestovního ruchu. Díky solidnímu přístupu ke klientele, pčijatelným cenám a flexibilitě vůči specifickým požadavkům zákazníků se podařilo firmě i přes narůstající konkurenci jak ve městě, tak i v celostátním měřítku navyšovat počty spokojených zákazníků a prakticky tak prokázat svoji životaschopnost. Proto se také v roce 2005 mohla transformovat na firmu ŠIMAKO PB, s.r.o. a navíc v roce 2010 rozšířit předmět podnikání o provozování cestovní kanceláře.

Během uplynulých let narůstal počet spokojených klientů nejen z Příbrami a přilehlého okolí, ale prakticky ze všech oblastí České republiky. roste počet zákazníků, kteří se opakovaně vracejí pro objednávku zájezdů v tuzemsku i v zahraničí. Na čem je založena naše úspěšná strategie? Kromě výše popsaných atributů firmy je to zejména zajišťování zájezdů na zakázku dle přání zákazníka, ať již jde o zájezdy individuální, rodinné či kolektivní. Další naší výhodou je dobrá spolupráce s osvědčenou dopraví společnsotí, která spolehlivě zajišťuje dopravu klientů do místa rekreačního pobytu a zpět.

V současné době nabízí ŠIMAKO PB, s.r.o. zájezdy všeho druhu prakticky do všech turisticky dostupných světadílů. Jedná se především o poznávací zájezdy, zájezdy pobytové do přímořských letovisek či zájezdy spojené s lázeňskou péči. Naší devízou je solidnost, cenová dostupnost a koplexnost péče. Přijďte nás navšívit, vyberte si zájezd a jiště se budete rádi vracet.
 

 


 

Krátký rozhovor v interakci s klientkou

 

Co o nás řekli naši tradiční klienti? Za téměř dvě desítky let existence cestovní agentury ŠIMAKO jsme si získali trvalou přízeň celé řady naších klientů z Příbrami i širokého okolí. Na našich stránkách chceme prezentovat jejich dojmy ze zájezdů, které jsme jim zajistili. Na otázky odpovídala jedna z našich stálých klientek.

 

Jak dlouho využíváte služeb CK ŠIMAKO ? Spokojený zákazník se vrací, a já jezdím s kanceláří paní inženýrky Matysové bezmála deset let.

 

Máte svou oblíbenou destinaci? Ráda lyžuji a mám ráda Itálii, zjeména pak lyžařské terény v Dolomitech. Jsou tam nádherně upravené lyžařské areály, skvělé ubytovací podmínky a oproti Rakousku stabilnější počasí, těměř vždy jsme měli slunečno.

 

Ve kterém lyžařském středisku jste byla naposledy? Od 27. ledna do 3. února každoročně trávím nádherný týden ve středisku Paganella. Špičkové ubytování v hotelu, všude vzorná čistota, velice chutná strava založená nakvalitách tradiční italské gastronomie. Na lyžování šude kolem množství perfektně upravených lyžařských terénů, nikde žádné fronty jako v tuzemských horách. Po lyžování jsme mohli užít v rámci relaxace rovněž bazén s vířivkou a masážemi. Musím také pochválit delegátku paní Labskou, která se o nás vzorně strarala. Několik let jsem s CK ŠIMAKO jezdila do jiného střediska v Dolomitech, do Apriky. I tady to bylo výborné, kvalitní ubytování, ochotní majitelé,skvělé víno z této oblasti, ale chtěla jsem zkusit i jiné terény.

 

Proč by jste doporučila CK ŠIMAKO zájemcům o zájezdech? Je to především seriózní jednání paní Matysové, co slíbí, to splní, nidky se nevyskytly žádné problémy. cenové relace jsou odpovídající, delegáti na profesionální úrovni, zákazník má možnsot vybrat si služby podle vlastních představ. Tyto reference platí i pro letní zájezdy, ještě jsem se nesetka s někým, kdo by se o CK ŠIMAKO vyjadřoval negativně.

 

Děkuji Vám za rozhovor a přeji hodně dalších cest s naší CK.

Vytvářím objednávku...